Ağrı Arkadaş Arıyorum

Ağrı Arkadaş Arıyorum

Kendime Ağrı arkadaş arıyorum özellikle Ağrı ve çevresinden olması tercihimdir. Çünkü ben sanalda başlayan arkadaşlığı ileriye taşımak istiyorum.

Merhaba, öncelikle Benim adım Ayçin. 25 yaşımda bir kadınım. Fiziksel özelliklerimden bahsedecek olursam; uzun boylu ve zayıfım diyebilirim. Hobi edinmeyi çok severim. Örnek verecek olursam kuru yaprak koleksiyonum var. Bunun yanı sıra eski para koleksiyonum da var.

Benimle tanışma isteyen beylerin öncelikli olarak benimle aynı şeylerden hoşlanmasını isterim. Birbirimizle bir şeyler paylaşabilmeliyiz. Çünkü konuşabilmek ve anlaşabilmek benim açımdan çok önemlidir. Kesinlikle ciddi bir niyetle yaklaşması da benim için kritik meseleler arasındadır.

Kendisine Ağrı arkadaş arayan ve bana uygun beylerle görüşmek istiyorum.

2 thoughts on “Ağrı Arkadaş Arıyorum

  1. Mrhb ben turan kayseriden 174 boyundayim 35 yas 70 kilodayim sakin karsi tarafi daima anlayan biriyimdir kendime her konuda her bakimdan oldukca guveniyorum oncelikle arkadasliktaki amacin cok onemli oldugunu dusunuyorum her turlu arkadasligada acik oldugumu belirtmek isterim acik soxlu ne istedigini bilen ozgur kayseri nevsehir yozgat civari bir bayanla tanisma gorusmek isterim saygilar irtibat 05523367078

  2. Mrhb ben turan kayseriden 174 boyundayim 35 yas 70 kilodayim sakin karsi tarafi daima anlayan biriyimdir kendime her konuda her bakimdan oldukca guveniyorum oncelikle arkadasliktaki amacin cok onemli oldugunu dusunuyorum hassasiyetlerinizi kesinlikle anlayan biriyimdir her turlu arkadasligada acik oldugumu belirtmek isterim acik soxlu ne istedigini bilen ozgur kayseri nevsehir yozgat civari bir bayanla tanisma gorusmek isterim saygilar irtibat 05523367078

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir